Victor J Fleming c-print

Victor J Fleming c-print
Victor J Fleming c-print
Victor J Fleming c-print
Victor J Fleming c-print

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICTOR J FLEMING (samtida): "The diving swede III", signerad a tergo, numrerad 3/10, c-print, 74x49 cm

Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction

Något vågit blad

713780

2019-12-15