Parti Empire

Parti Empire
Parti Empire
Parti Empire
Parti Empire
Parti Empire
Parti Empire
Parti Empire
Parti Empire
Parti Empire
Parti Empire
Parti Empire
Parti Empire
Parti Empire
Parti Empire
Parti Empire
Parti Empire
Parti Empire
Parti Empire

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARTI EMPIRE, 5 delar, porslin, bla KPM Berlin, delvis förgyllda, urna med dekor av dekor av landskap och djur höjd 28 cm, gallerskål höjd 14 cm, kanna med lock höjd 18 cm koppar med fat höjd 9 respektive 10 cm

Några skador, 1 kopp med ej tillhörnade fat, kanna med ej tillhörande lock

713803

2019-12-16