Torsten Renqvist
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (9) Djur, mapp signerade och numrerade 14/200, träsnitt, bladmått ca 44x33,5 cm, i mapp
Grafik & Skulptur. N.O. Mauritzons Boktryckeri, Stockholm 1952
Gulnad i marginalen samt mindre hanteringsveck
713821
2019-12-13