Torsten Renqvist

Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Torsten Renqvist

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (9) Djur, mapp signerade och numrerade 14/200, träsnitt, bladmått ca 44x33,5 cm, i mapp

Grafik & Skulptur. N.O. Mauritzons Boktryckeri, Stockholm 1952

Gulnad i marginalen samt mindre hanteringsveck

713821

2019-12-13