Gunilla Mann litografi

Gunilla Mann litografi
Gunilla Mann litografi
Gunilla Mann litografi
Gunilla Mann litografi
Gunilla Mann litografi
Gunilla Mann litografi
Gunilla Mann litografi
Gunilla Mann litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNILLA MANN (född 1947): "Stan på landet", signerad Gunilla Mann, numrerad 232/360 färglitografi, bildmått ca 40x52 cm

713853

2019-12-13