Stolar
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ÅKE AXELSSON, Stolar, 8 st, "Light and Easy", Gärsnäs, stomme i massiv vitbetsad ask, sits och rygg fanérad med ask, stapelbara, stämplade gärsnäs made in sweden 2009, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, repor och smuts, ryggbrickor med fanerskador
713862
2019-12-20