Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ÅKE AXELSSON, Stolar, 8 st, "Light and Easy", Gärsnäs, stomme i massiv vitbetsad ask, sits och rygg fanérad med ask, stapelbara, stämplade gärsnäs made in sweden 2009, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor och smuts, ryggbrickor med fanerskador

713862

2019-12-20