Rudolf & Henning Nilsson vaser

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUDOLF NISSON (2), HENING NILSSON (2), vaser, 4 st, stengods, Höganäs, signerade och daterade, höjd 10-19 cm

713864

2019-12-14