Leif Johansson

Leif Johansson
Leif Johansson
Leif Johansson
Leif Johansson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEIF JOHANSSON (född 1950): Abstrakt komposition, akvarell och gouache på papper, signerad Leif Johansson, ca 76x56 cm

713871

2019-12-20