Stig Lindberg miniatyrvaser

Stig Lindberg miniatyrvaser
Stig Lindberg miniatyrvaser
Stig Lindberg miniatyrvaser
Stig Lindberg miniatyrvaser
Stig Lindberg miniatyrvaser
Stig Lindberg miniatyrvaser
Stig Lindberg miniatyrvaser
Stig Lindberg miniatyrvaser
Stig Lindberg miniatyrvaser
Stig Lindberg miniatyrvaser
Stig Lindberg miniatyrvaser
Stig Lindberg miniatyrvaser

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STIG LINDBERG, miniatyrvaser, 2 st, glaserat stengods, höjd 5-7 cm, signerade Stig L och Gustavsbergs studiohand, 1950/60-tal

713885

2019-12-15