Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STIG LINDBERG, miniatyrvaser, 2 st, glaserat stengods, höjd 5-7 cm, signerade Stig L och Gustavsbergs studiohand, 1950/60-tal
713885
2019-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här