Veronika Larsson

Veronika Larsson
Veronika Larsson
Veronika Larsson
Veronika Larsson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VERONIKA LARSSON (samtida): "Silence", signaerad och daterad -13, numrerad 1/25, digitalprint, bildyta ca 38x50 cm

713888

2019-12-13