Berndt Wennström oljemålning

Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): "Fågelskådaren", B.Wennström, olja på duk, 1979, daterad -79, ca 38x46 cm

713904

2019-12-13