Klubbat för:
4 000 SEK
2 000 SEK
ROLAND WALLSTÈN (född 1947): "mot öppet hav", triptyk, signerad och daterad R Wallstén 1988-89, olja på duk, ca 65 x 54 cm vardera
713921
2019-12-15