José Luis Sanchez Tredimensionellt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Utan titel, signerad JL SANCHEZ, numrerad 1000/080, brons, sockel av marmor total höjd ca 10 cm

Kantnagg på sockel

713924

2019-12-16