Vas Guldsurrea Kåge

Vas Guldsurrea Kåge
Vas Guldsurrea Kåge
Vas Guldsurrea Kåge
Vas Guldsurrea Kåge
Vas Guldsurrea Kåge
Vas Guldsurrea Kåge
Vas Guldsurrea Kåge
Vas Guldsurrea Kåge
Vas Guldsurrea Kåge
Vas Guldsurrea Kåge

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WILHELM KÅGE, vas, "Guldsurrea", vitt stengods med gulddekor, Gustavsberg, höjd 19 cm, stämplad

Minimalt slitage

713929

2019-12-15