Roberto Matta

Roberto Matta
Roberto Matta
Roberto Matta
Roberto Matta
Roberto Matta
Roberto Matta

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERTO MATTA, etsning, signerad samt nr 87/90, motivmått ca 40x35 cm

713933

2020-01-06