Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TIMO SARPANEVA. flaskor, 2 st, "Bird Bottle", Iittala, blå resp lila glasmassa, signerad Timo Sarpaneva Iittala -57 resp 2501, höjd ca 19 cm
Enstaka repor
713941
2019-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här