Timo Sarpaneva Bird Bottle

Timo Sarpaneva Bird Bottle
Timo Sarpaneva Bird Bottle
Timo Sarpaneva Bird Bottle
Timo Sarpaneva Bird Bottle
Timo Sarpaneva Bird Bottle
Timo Sarpaneva Bird Bottle
Timo Sarpaneva Bird Bottle
Timo Sarpaneva Bird Bottle

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIMO SARPANEVA. flaskor, 2 st, "Bird Bottle", Iittala, blå resp lila glasmassa, signerad Timo Sarpaneva Iittala -57 resp 2501, höjd ca 19 cm

Enstaka repor

713941

2019-12-15