Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda, unik
Closed
2019-12-14
713943
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
BERTIL VALLIEN, glasskulptur, Bertil Vallien, Kosta Boda, i form av ansikte, frostat glas, på kvadratisk sockel i svart sten, signerad B. Vallien, total höjd 10,5 cm
Smärre slitage