Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
BERTIL VALLIEN, glasskulptur, Bertil Vallien, Kosta Boda, i form av ansikte, frostat glas, på kvadratisk sockel i svart sten, signerad B. Vallien, total höjd 10,5 cm
Smärre slitage
713943
2019-12-14