Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda, unik

Klubbat för:

1 000 SEK

1 000 SEK

BERTIL VALLIEN, glasskulptur, Bertil Vallien, Kosta Boda, i form av ansikte, frostat glas, på kvadratisk sockel i svart sten, signerad B. Vallien, total höjd 10,5 cm

Smärre slitage

713943

2019-12-14