Lalique flakonger ask

Lalique flakonger ask
Lalique flakonger ask
Lalique flakonger ask
Lalique flakonger ask
Lalique flakonger ask
Lalique flakonger ask
Lalique flakonger ask
Lalique flakonger ask
Lalique flakonger ask
Lalique flakonger ask

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LALIQUE, 3 delar, ur serierna "Cactus" samt "Dahlia", efter 1945, två flakonger samt lockask, signerade Lalique France, höjd 6-14 cm

Smärre repor undertill

713952

2019-12-16