Mirona dykarur 1960-tal

Mirona dykarur 1960-tal
Mirona dykarur 1960-tal
Mirona dykarur 1960-tal
Mirona dykarur 1960-tal
Mirona dykarur 1960-tal
Mirona dykarur 1960-tal

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MIRONA, dykarur, 1960-tal, automatiskt urverk, Inclabloc 25, stål, plexiglas, datum, skruvkrona, diam ca 37 mm

Bruksslitage. Smuts. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

713957

2020-01-06