Armbandsur 3 st

Armbandsur 3 st
Armbandsur 3 st
Armbandsur 3 st
Armbandsur 3 st
Armbandsur 3 st
Armbandsur 3 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARMBANDSUR, 3 st, 1940-1970-tal, Tissot, Certina samt Atlantic, manuella uppdrag, stål/ krom, plexiglas, armband ej original, diam ca 26-38 mm

Slitage. Skador. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

713958

2020-01-06