Longines fickur 1910-tal 14K

Longines fickur 1910-tal 14K
Longines fickur 1910-tal 14K
Longines fickur 1910-tal 14K
Longines fickur 1910-tal 14K
Longines fickur 1910-tal 14K
Longines fickur 1910-tal 14K
Longines fickur 1910-tal 14K
Longines fickur 1910-tal 14K
Longines fickur 1910-tal 14K
Longines fickur 1910-tal 14K
Longines fickur 1910-tal 14K
Longines fickur 1910-tal 14K

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LONGINES, fickur, 1940-tal, 14K, rödguld, manuellt urverk, mineralglas, inre lock gulmetall, serie nr. 2116647, kaliber 14.39, diam ca 37 mm, vikt ca 35.3 g

Åldersrelaterat slitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

713963

2020-01-06