Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 400 SEK
ARMBANDSUR, 2 st, 14K, rödguld, manuella urverk, armband i doublé
Gravyr. Slitage. Skador. SAV garanterar ej funktionen.
713965
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här