Armbandsur 2 st 14K

Armbandsur 2 st 14K
Armbandsur 2 st 14K
Armbandsur 2 st 14K
Armbandsur 2 st 14K
Armbandsur 2 st 14K
Armbandsur 2 st 14K
Armbandsur 2 st 14K
Armbandsur 2 st 14K
Armbandsur 2 st 14K
Armbandsur 2 st 14K

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 400 SEK

ARMBANDSUR, 2 st, 14K, rödguld, manuella urverk, armband i doublé

Gravyr. Slitage. Skador. SAV garanterar ej funktionen.

713965

2020-01-06