Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLLE NYMAN (1909-1999): ´´Höstlandskap", monogramsignerad och daterad -39, olja på pannå, ca 55x46 cm
Fläckar/retuscher
713966
2019-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här