Oscar Reutersvärd litografi

Oscar Reutersvärd litografi
Oscar Reutersvärd litografi
Oscar Reutersvärd litografi
Oscar Reutersvärd litografi
Oscar Reutersvärd litografi
Oscar Reutersvärd litografi

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, färglitografi, 2 st, 20/290 samt 22/290, oramade, bladmått ca 33x44

Zustandsbeschreibung

713974

2019-12-22