Arabia vas stengods

Arabia vas stengods
Arabia vas stengods
Arabia vas stengods
Arabia vas stengods
Arabia vas stengods
Arabia vas stengods
Arabia vas stengods
Arabia vas stengods
Arabia vas stengods
Arabia vas stengods

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ARABIA, vas, glaserat stengods, 1950/60-tal, signerad Arabia och KH, höjd ca 9 cm

Zustandsbeschreibung

713975

2019-12-16