Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ARABIA, vas, glaserat stengods, 1950/60-tal, signerad Arabia och KH, höjd ca 9 cm
Zustandsbeschreibung
713975
2019-12-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner