Sebastian Münster karta 1500-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MÜNSTER SEBASTIAN, 1500-talets mitt, ur La Cosmographie, handkolorerad, bladmått 9,5x13,4 cm

Zustandsbeschreibung

Fläckar

713986

2019-12-18