Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STRÖMBERGSHYTTAN, vaser, 5 st, underfång i olika nyanser, signerade, 21-39,5 cm
Den näst lägsta ej signerad, enstaka repor
713995
2019-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här