Vaser Strömbergshyttan

Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan
Vaser Strömbergshyttan

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STRÖMBERGSHYTTAN, vaser, 5 st, underfång i olika nyanser, signerade, 21-39,5 cm

Den näst lägsta ej signerad, enstaka repor

713995

2019-12-16