Väggkonsol tidigt 1900-tal

Väggkonsol tidigt 1900-tal
Väggkonsol tidigt 1900-tal
Väggkonsol tidigt 1900-tal
Väggkonsol tidigt 1900-tal
Väggkonsol tidigt 1900-tal
Väggkonsol tidigt 1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGKONSOL, rokoko-stil, 1900-tal, förgylld, skuren dekor av figurer, höjd ca 40 cm

Sprickor, skador.

714001

2019-12-15