Takampel alabaster

Takampel alabaster
Takampel alabaster
Takampel alabaster
Takampel alabaster
Takampel alabaster
Takampel alabaster
Takampel alabaster
Takampel alabaster

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKAMPEL, alabaster, 1900-talets första hälft, 3 ljuspunkter höjd 15, diameter 31 cm

Repor, bruksslitage

714007

2019-12-15