Vaser / urnor

Vaser / urnor
Vaser / urnor
Vaser / urnor
Vaser / urnor
Vaser / urnor
Vaser / urnor

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

VASER / URNOR, ett par, Kina, 1900-tal, höjd 35,5 cm

Mindre fotringsnagg (ej synligt stående), mindrebränningssprickor

714012

2019-12-20