Moretti skulptur Karl XII

Moretti skulptur Karl XII
Moretti skulptur Karl XII
Moretti skulptur Karl XII
Moretti skulptur Karl XII
Moretti skulptur Karl XII
Moretti skulptur Karl XII
Moretti skulptur Karl XII
Moretti skulptur Karl XII
Moretti skulptur Karl XII
Moretti skulptur Karl XII
Moretti skulptur Karl XII
Moretti skulptur Karl XII

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ALESSANDRO MORETTI (1870-1953): Skulptur, porträtt av kompositör Hector Berlioz, signerad och daterad A. Moretti 1947, lergods, höjd ca 28,5 cm

Smärre slitage

714015

2019-12-15