Bordslampor Aneta

Bordslampor  Aneta
Bordslampor  Aneta
Bordslampor  Aneta
Bordslampor  Aneta
Bordslampor  Aneta
Bordslampor  Aneta

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, ett par, mässing, Aneta, 1900-talets andra hälft, höjd 45 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestade.

714021

2019-12-21