Jardininär

Jardininär
Jardininär
Jardininär
Jardininär
Jardininär
Jardininär
Jardininär
Jardininär
Jardininär
Jardininär
Jardininär
Jardininär
Jardininär
Jardininär

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

JARDINIERE, rokokostil, 1900-talets andra hälft, patinerad metall, insats i plåt, bredd 42 cm

Smärre slitage

714044

2019-12-15