Kluichnikov Domherrar

Kluichnikov Domherrar
Kluichnikov Domherrar
Kluichnikov Domherrar
Kluichnikov Domherrar
Kluichnikov Domherrar
Kluichnikov Domherrar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Domherrar, signerad V Kliuchnikov, a tergo daterad 2015, olja på duk, ca 35x25,5 cm

714050

2019-12-14