Krucifix Ryssland

Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRUCIFIX, Ryssland, 1900-tal, förgylld brons och emalj, daterat 1975, ca 30x17,5 cm, i etui

714075

2019-12-18