Soffgrupp

Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 800 SEK

Beschreibung

SOFFGRUPP, 2 dlr, 1900-talets senare hälft, stomme i bambu, lösa rygg/sittplymåer med djuphäftade knappar, floral textil, längder 186 resp. 130, djup ca 85 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, plymåer blekta, bambu blekt, smärre bristningar

714084

2019-12-16