Soffgrupp
Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 800 SEK
Beschreibung
SOFFGRUPP, 2 dlr, 1900-talets senare hälft, stomme i bambu, lösa rygg/sittplymåer med djuphäftade knappar, floral textil, längder 186 resp. 130, djup ca 85 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, plymåer blekta, bambu blekt, smärre bristningar
714084
2019-12-16