Olle Baertling
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): komposition, ur Angles of Baertling, signerad Baertling, daterad 1952-68, blad 11 ur sviten, numrerad 46/300, färgserigrafi, bildmått 30,5x18 cm,
Oramat blad. Enstaka mindre rispa
714109
2019-12-15