Olle Baertling

Olle Baertling
Olle Baertling

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): komposition, ur Angles of Baertling, signerad Baertling, daterad 1952-68, blad 11 ur sviten, numrerad 46/300, färgserigrafi, bildmått 30,5x18 cm,

Oramat blad. Enstaka mindre rispa

714109

2019-12-15