Palle Nielsen grafik

Palle Nielsen grafik
Palle Nielsen grafik
Palle Nielsen grafik
Palle Nielsen grafik

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALLE NIELSEN (Danmark, 1920-2000): Grafiska blad,8 st, samramade monogramsignerade samt daterade PN/54, numrerade 6/125, bildyta innanför passepartout ca 8,5x13 cm

714114

2019-12-15