Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PALLE NIELSEN (Danmark, 1920-2000): Grafiska blad,8 st, samramade monogramsignerade samt daterade PN/54, numrerade 6/125, bildyta innanför passepartout ca 8,5x13 cm
714114
2019-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här