Ikea fåtöljer 1970-tal

Ikea fåtöljer 1970-tal
Ikea fåtöljer 1970-tal
Ikea fåtöljer 1970-tal
Ikea fåtöljer 1970-tal
Ikea fåtöljer 1970-tal
Ikea fåtöljer 1970-tal
Ikea fåtöljer 1970-tal
Ikea fåtöljer 1970-tal
Ikea fåtöljer 1970-tal
Ikea fåtöljer 1970-tal
Ikea fåtöljer 1970-tal
Ikea fåtöljer 1970-tal

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Gogo, lackerade stålrör, bärväv av kanvas, plymåer med bomullsklädsel, 1970-tal, Ikea, formgivna av Charlotte Rune och Hjördis Olsson-Une, höjd ca 65, sitthöjd 30 cm

Slitage, färgbortfall

714119

2019-12-17