Ikea fåtöljer 1970-tal
Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, Gogo, lackerade stålrör, bärväv av kanvas, plymåer med bomullsklädsel, 1970-tal, Ikea, formgivna av Charlotte Rune och Hjördis Olsson-Une, höjd ca 65, sitthöjd 30 cm
Slitage, färgbortfall
714119
2019-12-17