Mats Norryd oljemålning

Mats Norryd oljemålning
Mats Norryd oljemålning
Mats Norryd oljemålning
Mats Norryd oljemålning
Mats Norryd oljemålning
Mats Norryd oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATS NORRYD (1944-1989): "Reunion", signerad och daterad -76, olja på duk, ca 89x115 cm

Proveniens: Kennedy Galleries, New York

714129

2019-12-15