Bord sekelskifte 1900

Bord sekelskifte 1900
Bord sekelskifte 1900
Bord sekelskifte 1900
Bord sekelskifte 1900
Bord sekelskifte 1900
Bord sekelskifte 1900

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, sekelskifte 1900, barockstil, spiralsvarvat ben, träskuren dekor, bemålat skiva, diameter ca 38, höjd ca 81 cm

Slitage/mindre skador, skiva med hål, senare bemålat, färgbortfall

714140

2019-12-17