Barnmöbel divan Louis XV-stil
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARNMÖBEL, 1900-tal, Louis XV-stil, divan, träskuren dekor, dekor av voluter och snäckformationer, bemålad, sitthöjd ca 47, höjd ca 85, 45x97 cm
Senare klädsel, mindre slitage, smärre fläckar
714142
2019-12-17