Barnmöbel divan Louis XV-stil

Barnmöbel divan Louis XV-stil
Barnmöbel divan Louis XV-stil
Barnmöbel divan Louis XV-stil
Barnmöbel divan Louis XV-stil
Barnmöbel divan Louis XV-stil
Barnmöbel divan Louis XV-stil
Barnmöbel divan Louis XV-stil
Barnmöbel divan Louis XV-stil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARNMÖBEL, 1900-tal, Louis XV-stil, divan, träskuren dekor, dekor av voluter och snäckformationer, bemålad, sitthöjd ca 47, höjd ca 85, 45x97 cm

Senare klädsel, mindre slitage, smärre fläckar

714142

2019-12-17