Omega Seamaster armbandsur 1960-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMEGA SEMASTER, armbandsur, 1960-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, liten separat sekundvisare, krona med Omega, seanre armband Speidel USA, diam ca 35 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

714153

2019-12-29