Franco Adami litografi

Franco Adami litografi
Franco Adami litografi

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FRANCO ADAMI (Född 1933): Komposition med figurer, signerad Adami, färglitografi, 115/200, 40x30 cm

Zustandsbeschreibung

714160

2019-12-15