Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FRANCO ADAMI (Född 1933): Komposition med figurer, signerad Adami, färglitografi, 115/200, 40x30 cm
Zustandsbeschreibung
714160
2019-12-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner