Lars-Erik Huuva halvhornskniv Rensjön
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS-ERIK HUUVA, halvhornskniv, Rensjön, monogramsignerad LEH, slida i graverat horn samt läder, skaft i horn och masurbjörk, blad i stål, längd ca 19 cm
Ingår i temaauktionen "Duodji"
Smärre slitage
714162
2019-12-30