Roland Andersson halvhornskniv Hedesbyn

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND ANDERSSON, halvhornskniv, Hedensbyn, signerad med bomärke, skaft i graverat horn samt björk, slidai graverat horn samt läder, blad i stål längd ca 21,5 cm

Ingår i temaauktionen "Duodji"

Smärre slitage

714168

2019-12-30