Roland Andersson halvhornskniv Hedesbyn
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND ANDERSSON, halvhornskniv, Hedensbyn, signerad med bomärke, skaft i graverat horn samt björk, slidai graverat horn samt läder, blad i stål längd ca 21,5 cm
Ingår i temaauktionen "Duodji"
Smärre slitage
714168
2019-12-30